Об'єднані Арабські Емірати

8037
Об'єднані Арабські ЕміратиОб'єднані Арабські Емірати
Об'єднані Арабські Емірати (араб. دولة الإمارات العربية المتحدة‎), (ОАЕ) федерація семи еміратів Абу-Дабі, Дубай, Шарджа, Аджман, Умм-ель-Кайвайн, Катару Ель-Фуджайра і Рас-ель-Хайма; знаходяться в південно-західній Азії в Перській затоці, межують на південно-заході із Саудівською Аравією і на південно-сході з Оманом.

У минулому країна називалася Договірним Оманом і являла собою об'єднання британських протекторатів. Держава Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ) була проголошена 2 грудня 1971.
площа 83657 км²;
столиця Абу-Дабі (найбільше місто — Дубай);
рельєф: пустелі і плоскі прибережні рівнин, на сході гори;
глава держави й уряду шейх Халіфа бін Заїд аль Нахайян з 2004;
політична система абсолютизм;
експорт: природний газ, нафта, риба, фініки;
населення 2250 тис. (1990) (10% кочівники);
мови: арабська (державна), фарсі, гінді, урду, англійська;
Грошова одиниця — федеральний дирхам.
ОАЕ — член ОПЕК, ОАПЕК, Ради співпраці країн Персидської затоки, а також Ліги Арабських Держав.

У кожному з семи еміратів, в кожному місті є, на що поглянути. Приїхати в ОАЕ – означає приїхати за самими кращими враженнями. І відправитися за ними, перш за все, можна, звичайно ж в Дубай, де на вас очікують старовинні арабські споруди району Бастакія, а Дубайський історичний музей розповість безліч давніх таємниць.
Та й саме узбережжя Перської затоки, з його унікальними кораловими рифами, багатим водним світом та золотими надзвичайно чистими пісками, може бути однією великою пам'яткою.
Але, на щастя, Емірати відомі не лише за це.
У еміраті Рас-аль-Хайма є древнє місто Юльфар. Колись це було процвітаюче місто, в якому йшла бурхлива торгівля перлами.
Ще одне місто емірату Рас-аль-Хайма – Дігдага. Він вважається найбільшим старим містом в країні. Тут можна відвідати музей емірату, в якому експонуються традиційні предмети арабського побуту, ювелірні прикраси й безліч археологічних знахідок.
Бажаєте cкуштувати солодких східних фруктів? Тоді неодмінно варто відвідати Фалаж Аль Муала. Тут є величезний фініковий сад, в оточенні високих дюн.
А дітям неодмінно сподобається аквапарк "Дрімленд", з штучним вулканом заввишки 18 метрів, який імітує виверження, а також чисельними водними атракціонами.
Коралові рифи Кор Факана відомі своєю флорою та фауною підводного світу, а узбережжя Перської затоки славиться золотими пісками та винятковою прозорістю води.

Готелі на березі моря пропонують туристам басейни та доглянуті готельні пляжі, що вкомплектовані всім необхідним.
Отримати візу для в'їзду до Еміратів зовсім не складно, правда варто врахувати деякі нюанси, які є у вимогах посольства країни. Для відкриття візи необхідно 3 повних робочих дні. Віза ОАЕ має форму альбомного аркуша А-4. У паспорт ставляться штампи в'їзду та виїзду з країни. Візу потрібно зберігати до кінця поїздки!
Об'єднані Арабські ЕміратиОб'єднані Арабські Емірати
Об'єднані Арабські ЕміратиОб'єднані Арабські Емірати
Вартість візи – 75 доларів США.
Необхідні документи, для оформлення візи (подаються на розгляд в посольство в ОАЕ):
- анкета
- кольорова фотографія 4,3 x 5,5 см у форматі JPG (файл не повинен перевищувати 40 Кб, ім'я файлу повинне збігатися з ім'ям і прізвищем в паспорті);
- кольорова відсканована копія закордонного паспорта (документ має бути дійсний протягом 3-х місяців після закінчення поїздки) форматі JPG, файл не повинен перевищувати 40 Кб
Що заборонено ввозити до країни: зброю, психотропні речовини, всі види наркотиків, слонову кістку (та бивень носорога) і вироби з них, а також ловчих птахів.
Також варто бути дуже уважним з ліками, які інколи туристи везуть з собою, тому що, якщо на митниці в Еміратах запідозрять наявність в ліках наркотичних речовин, можуть бути великі неприємності. Якщо ж ліки необхідні за медичною необхідністю, можна зробити переклад англійською розпорядження лікаря та завірити його нотаріально. Але краще, все ж, не ризикувати.

Що дозволено ввозити (із розрахунку на 1 людину): 2000 сигарет або 400 сигар або 2 кілограми тютюну, парфюмерію в розумних межах. Окрім цього, повнолітня людина немусульманського віросповідання має право провезти 2 літри міцних спиртних напоїв та 2 літри вина. Обмеження на ввезення і вивіз валюти і виробів з дорогоцінних металів відсутні.
Важливо: переміщення алкоголю всередині країни заборонено законом.
Гарячі Тури
Туреччина

Туреччина

Турееччина (тур. Türkiye), офіційна назва Турецька Республіка (тур. Türkiye Cumhuriyeti) — країна, розташована між Чорним і Середземним морями, межує на сході з Вірменією, Грузією
Туніс

Туніс

Туніс - найменша та східна з країн Магрибу, до якого також належать Алжир, Лівія, Мавріканія і Марокко.
Кіпр

Кіпр

Є багато країн з гарним кліматом, виходом до моря і багатою історією, але є тільки одне місце на землі, де переплелися між собою міфи і реальність, історія і сучасність, минуле і
Болгарія

Болгарія

На різних курортах в Болгарії можна відкрити для себе нові переваги зимового відпочинку і по-справжньому закохатися в нього. Взяти хоча б болгарські гори Родопи , які розташовані неподалік
Об'єднані Арабські Емірати

Об'єднані Арабські Емірати

Об'єднані Арабські Емірати (араб. دولة الإمارات العربية
Єгипет

Єгипет

Єги́пет (араб. مصر‎ Міср/Miṣr), офіційна назва Ара́бська Респу́бліка Єги́пет (араб. جمهورية
всі тури
Рекомендуэмо /   Коментарі
  Хургада

  Хургада

  Хургада - місто в Єгипті і туристичний центр на Червоному морі. Розташований на західному узбережжі Червоного моря, на 500 км на південний схід Каіра.кальян.
  Єгипет

  Єгипет

  Єги́пет (араб. مصر‎ Міср/Miṣr), офіційна назва Ара́бська Респу́бліка Єги́пет (араб. جمهورية مصر العربية‎ Джумхурийят Міср аль-Арабійя} — держава на північному сході Африки та Синайському півострові в
  Про Грецію

  Про Грецію

  Греція - справжній рай з розвиненою туристичною інфраструктурою, країна, наділена м'яким кліматом, дивовижною красою природи, чудовими ландшафтами, що включають кристально чисті моря, зелені гори і прекрасні пляжі.