Мертве Море

4073
Ізраїльське солоне чудо, яке не має аналогів у світі
Географічні рекорди - справа відносна. Якщо для того, щоб дістатися до найвищої точки Землі, необхідно бути альпіністом екстра-класу, то для того, щоб потрапити в найнижчу точку планети, досить просто приїхати в Ізраїль. Тут, на глибині 417 метрів нижче рівня моря, немов у дбайливих долонях, спочиває одна з найчудовіших перлин світової природи - Мертве море.
Мертве МореМертве Море
Мертве море - це басейн , що знаходиться в центрі Сиро- Африканського розлому , довжина його 45 км , максимальна ширина - 15 . Крім того , це самий солоний у світі басейн - концентрація солей сягає тут 340 грам на літр (у десять разів вище , ніж у Середземному морі ), внаслідок чого в ньому можна не тільки плавати , але і сидіти , не докладаючи жодних зусиль для того , щоб залишатися на поверхні. Залишається тільки насолоджуватися ласкавим сонечком і які прилітають з пустелі вітерцем . Проте ніякої живий організм в цих водах існувати не може - звідси і злегка зловісну назву .
  
А адже насправді Мертве море - справжнє море життя. Завдяки численним мінерали, які у воді , цілющим кисню і парам брому в повітрі , незвичайною бруду на дні моря , гарячим сірчаним джерелам , сонячним променям, які проходять через природний фільтр - додатковий четирехсотметровий шар повітря і тому не обпалюють - завдяки всім цим факторам Мертве море перетворилося в унікальний і неймовірно популярний у світі оздоровчий курорт. Туристи приїжджають сюди зі всього світла , не тільки з метою відпочити і поніжитися на численних спа , а й щоб насолодитися захоплюючими пейзажами , ознайомитися з різноманітними пам'ятками. А природних феноменів тут чимало: соляні " скульптури" , що виросли на берегах безтурботного моря , залишки первісних поселень , знайдених на схилах пагорбів , джерела, хвилясті у підніжжя скель і полохливі гірські козли , які , побачивши людей , тікають по сухих руслах річок.
  Мертве МореМертве Море
Навколо моря розташувалася розвинена туристична промисловість. Тут можна відправитися в піші прогулянки або покататися верхи на верблюдах , на джипах або велосипедах , або зайнятися снеплінгом - спуском зі скель по мотузці. Манять і чудові природні куточки - оазис Ейн Геді , Ейнот Цукім , Нахаль Аругот і Нахаль Давид , розташовані неподалік , історичні пам'ятки - фортеця Масада , Кумранські печери , де були знайдені знамениті сувої Мертвого моря. Ви зможете побачити даманов , - незвичайних тварин , описаних Джеральдом Даррела в одній зі своїх книг про подорожі , яких в Ізраїлі звуть " скельними кроликами " , а також строкатих перевірених ящерок , незвичайну рослинність і насолодитися неповторною атмосферою
Гарячі Тури
Туреччина

Туреччина

Турееччина (тур. Türkiye), офіційна назва Турецька Республіка (тур. Türkiye Cumhuriyeti) — країна, розташована між Чорним і Середземним морями, межує на сході з Вірменією, Грузією
Туніс

Туніс

Туніс - найменша та східна з країн Магрибу, до якого також належать Алжир, Лівія, Мавріканія і Марокко.
Кіпр

Кіпр

Є багато країн з гарним кліматом, виходом до моря і багатою історією, але є тільки одне місце на землі, де переплелися між собою міфи і реальність, історія і сучасність, минуле і
Болгарія

Болгарія

На різних курортах в Болгарії можна відкрити для себе нові переваги зимового відпочинку і по-справжньому закохатися в нього. Взяти хоча б болгарські гори Родопи , які розташовані неподалік
Об'єднані Арабські Емірати

Об'єднані Арабські Емірати

Об'єднані Арабські Емірати (араб. دولة الإمارات العربية
Єгипет

Єгипет

Єги́пет (араб. مصر‎ Міср/Miṣr), офіційна назва Ара́бська Респу́бліка Єги́пет (араб. جمهورية
всі тури
Рекомендуэмо /   Коментарі
  Ейлат

  Ейлат

  Місто-курорт Ейлат - неповторне поєднання краси природи, відпочинку, шопінгу, равзлеченій і нічного життя
  Єрусалим

  Єрусалим

  Єрусалим - столиця Ізраїлю, єдине місто світу, у якого більше сімдесяти назв, що виражають любов і прагнення до нього; місто, зображений на стародавніх картах в центрі світу і зберігає своє особливе місце в серцях людей.
  Ізраїль

  Ізраїль

  Ізраїль - ця країна настільки маленька, що на карті світу немає місця, щоб написати її назву всередині.
  Болгарія

  Болгарія

  На різних курортах в Болгарії можна відкрити для себе нові переваги зимового відпочинку і по-справжньому закохатися в нього. Взяти хоча б болгарські гори Родопи , які розташовані неподалік від грецької кордону поблизу Егейського моря.
  Хургада

  Хургада

  Хургада - місто в Єгипті і туристичний центр на Червоному морі. Розташований на західному узбережжі Червоного моря, на 500 км на південний схід Каіра.кальян.