Хайфа

4348
Хайфа - північна столиця Ізраїлю, розташована на відрогах гори Кармель вздовж берегів Середземного моря. 5-ти кілометрові пляжі, одні із самих чистих і красивих в Ізраїлі, а також зелень лісів парку Кармель, найбільшого парку Ізраїлю, надають вам безліч можливостей для відпочинку та розваг.
ХайфаХайфа
Хайфа - місто з прекрасними видами , що відкриваються з будь-якої точки , на затоку і галилейские гори. Сонячний захід і вогні нічного Хайфи , що відбиваються в затоці , створюють незабутній ефект!

У Хайфі проживають , у мирі та злагоді , 270,000 жителів , представники 6 -ти релігій - християни , іудеї , мусульмани , багаї , ахмадісти і друзи . Хайфа відкрила двері для 70,000 вихідців з Росії та СНД.

В останні роки Хайфа перетворилася на важливий туристичний центр. Тут Ви можете знайти види відпочинку , які підходять для всієї родини : музеї та галереї , міський театр , кінотеатри , спорт . комплекси , численні ресторани , кафе і паби , вуличні вистави та виставки , прогулянки по алеях і на лоні природи. Торгові центри Хайфи ( кеньени ) , що поєднують численні магазини , ресторани , кафе , луна- парки , - створюють справжнє свято покупок і задоволення!
ХайфаХайфа
Хайфа також вважається центром конгресів і освіти - Університет і Техніон , Міжнародний Центр конгресів і виставок , міжнародний дослідницький центр комп'ютерної промисловості Матам .

До послуг гостей міста - відомий своєю гостинністю і високим обслуговуванням морський порт , а з хайфського аеропорту лежить самий короткий шлях до Йорданії , Кіпр , Туреччину і Грецькі острови .

Вдале розташування Хайфи дозволяє легко і швидко дістатися до найцікавіших пам'яток Акко , Західної Галілеї , друзьких сіл , Назарета , району Кармель , що славиться також своїми винними заводами і льохами ; Кейсарії .

Що особливого в Хайфі ?
Хайфа - єдине місто в Ізраїлі , в якому діє підземна канатна дорога - Кармеліт , що зв'язує верхнє місто з нижнім ; фунікулер ; Зоопарк . Тільки тут по суботах діє громадський транспорт.
У всі часи року в Хайфі проходять фестивалі і свята , які будуть цікаві як дорослим , так і дітям : навесні - міжнародний фестиваль дитячої творчості , влітку - розваги та концерти на березі моря і в різних частинах міста , восени - міжнародний кінофестиваль , взимку - унікальне подія " Свято свят " ( святкування протягом місяця свят Хануки , Різдва і Рамадана ) .

Хайфа - центр релігій
У Хайфі розташовані 25 храмів різних конфесій , серед яких виділяються Монастир Кармелітів і кармелітська церква Стела Маріс , печера Іллі -пророка - святе місце для трьох віросповідань і квартал Кабабір , в якому живуть послідовники мусульманської секти Ахмеда .

Особливе місце займають Бахайские Храм і сади - по- праву вважаються восьмим чудом Світу. Понад 250 млн. доларів вкладено в створення чудових 19 -ти терас , які плавно спускаються по мальовничому схилі гори Кармель - від самої верхівки до відреставрованої німецької колонії ( що вважається однією з провідних пам'яток Хайфи ) . У самому серці садів знаходиться золотокупольний Храм , де покояться останки одного з двох засновників бахайской віри , відомого під ім'ям Баб .
Рослинність садів привезена практично з усього світу , що надає Садам приголомшливі відтінки , мінливі в плині року.
Все це пишність створено за проектом архітектора Фаріборса Сабха , що спроектував знаменитий Храм Лотоса в Нью -Делі.

На заході сонця , коли запалюються всередині і зовні садів вогні , створюється неповторне світлове уявлення , що знаходиться тільки тут , в Хайфі.
ХайфаХайфа
У кварталі Кабабір живуть послідовники мусульманської секти Ахмеда (це - єдине місце в Ізраїлі , де їх можна зустріти ) . Два роки тому тут була збудована нова , досить вражаюча мечеть.

Найкращі шляхи знайомства з Хайфою

- Екскурсії по Бахайським садам і німецької колонії
- Пішохідна екскурсія по 4 основних маршрутах екскурсії " 1,000 ступенів"
- Панорамні екскурсії на автобусі або пішки
- " Панорамна дорога Хайфи " - автомобільна екскурсія по спостережливим і оглядових майданчиків міста
- Кулінарна екскурсія - від фалафель до ексклюзивних ресторанів міста
- Екскурсія по парку Кармель
- Пішохідні екскурсії по східному району Ваді- Ніснас - вост.базар ( шук ) і галерея під відкритим небом
- " Пишність покупок" - магазини і крамниці нижнього міста та району Адар Кармель , на будь-який смак і на будь-яку кишеню !
- Пронизана сонцем і морським повітрям , що потопає в зелені і тіні дерев , постійно розвивається і вируюче життям 24 години - все це Хайфа !
Гарячі Тури
Туреччина

Туреччина

Турееччина (тур. Türkiye), офіційна назва Турецька Республіка (тур. Türkiye Cumhuriyeti) — країна, розташована між Чорним і Середземним морями, межує на сході з Вірменією, Грузією
Туніс

Туніс

Туніс - найменша та східна з країн Магрибу, до якого також належать Алжир, Лівія, Мавріканія і Марокко.
Кіпр

Кіпр

Є багато країн з гарним кліматом, виходом до моря і багатою історією, але є тільки одне місце на землі, де переплелися між собою міфи і реальність, історія і сучасність, минуле і
Болгарія

Болгарія

На різних курортах в Болгарії можна відкрити для себе нові переваги зимового відпочинку і по-справжньому закохатися в нього. Взяти хоча б болгарські гори Родопи , які розташовані неподалік
Об'єднані Арабські Емірати

Об'єднані Арабські Емірати

Об'єднані Арабські Емірати (араб. دولة الإمارات العربية
Єгипет

Єгипет

Єги́пет (араб. مصر‎ Міср/Miṣr), офіційна назва Ара́бська Респу́бліка Єги́пет (араб. جمهورية
всі тури
Рекомендуэмо /   Коментарі
  Єрусалим

  Єрусалим

  Єрусалим - столиця Ізраїлю, єдине місто світу, у якого більше сімдесяти назв, що виражають любов і прагнення до нього; місто, зображений на стародавніх картах в центрі світу і зберігає своє особливе місце в серцях людей.
  Ізраїль

  Ізраїль

  Ізраїль - ця країна настільки маленька, що на карті світу немає місця, щоб написати її назву всередині.
  Родос

  Родос

  Родос - найбільший з Додеканеськіх островів, що займають перше місце в Греції за кількістю сонячних днів у році. Згідно античного міфу, бог сонця Геліос побачив цей острів і назвав його ім'ям своєї дружини - прекрасної німфи Роди.
  Хургада

  Хургада

  Хургада - місто в Єгипті і туристичний центр на Червоному морі. Розташований на західному узбережжі Червоного моря, на 500 км на південний схід Каіра.кальян.
  Шарм-ель-Шейх

  Шарм-ель-Шейх

  Шарм-еш-Шейх - в російській мові вживаються також назви Шарм-ель-Шейх, Шарм-аль-Шейх, Шарм-елі-Шейх і Шарм-аш-Шейх.