Про Грецію

18512
Про ГреціюПро Грецію
Греція - справжній рай з розвиненою туристичною інфраструктурою, країна, наділена м'яким кліматом, дивовижною красою природи, чудовими ландшафтами, що включають кристально чисті моря, зелені гори і прекрасні пляжі.
« Музенідіс Тревел » запрошує насолодитися безтурботним відпочинком в Греції - в одній із наймальовничіших і гостинних країн світу.

Загальна інформація

Столиця держави : Афіни
Офіційна мова: грецька
Валюта: євро ( € EUR )
Час в Греції: GMT +2
Клімат : помірний середземноморський
Населення: 11.306.183 ( згідно з переписом населення 2011 р.)
Державний лад: парламентсько -президентська республіка
Телефонний код: міжнародний телефонний код +30


Греція ( Еллас або Еллада ), офіційно - Грецька Республіка, розташована на південному сході Європи, в південного краю Балканського півострова , в Східному Середземномор'ї. Столиця Греції - легендарне місто Афіни з населенням близько 5 млн. чоловік. Іншими великими містами є Салоніки ( Салоніки), Патри, Волос, Іракліон, Лариса та ін

На північному заході Греція межує з Албанією, на півночі - з Болгарією та колишній Югославській Республіці Македонія (КЮРМ), на північному сході - з Туреччиною. На сході Греція омивається водами Егейського моря, на заході - Іонічним морем , а на півдні - Середземним. Греція - переважно гірська країна, найвища гора - Олімп.

Греція займає 11 - е місце серед країн з найдовшою береговою лінією ( 13.676 км). До складу держави входять більш 2.500 островів, більшість з яких нежилі. Найбільші острови Греції: Крит , Евбея ( Евія ), Міконос , Санторіні , Хіос , Корфу ( по-греч. : Керкіра ), Закінф, Самос, Карпатос, Лезбос ( по-греч. : Лесвос ), Родос, Тасос, Закінф і ін

Греція є членом Європейського Союзу з 1981 року, Єврозони з 2001 року, НАТО з 1952 року і однією з країн -засновників ООН ( 1945).

Еллада невипадково вважається колискою європейської культури , тут було закладено фундамент світової культури , зародилися демократія і філософія, науки і мистецтво, які зіграли найбільшу роль в історії всього людства і що зробили величезний вплив на три континенти. Крім того, Греція є батьківщиною Олімпійських ігор, драми, трагедії і комедії.
Про ГреціюПро Грецію

Периферії Греції ( самоврядні адміністративні одиниці )

Аттика (Афіни, Східна Аттика, Пірей ( Піреос ), Західна Аттика )
Центральна Греція (Евбея, Евританія, Фокида, Фтіотида, Беотія ( Віотія ))
Центральна Македонія ( п- ов Халкідіки, Иматия, Килкис, Пелла, Пієрія, Серрес, Салоніки)
о. Кріт ( Ханья, Іракліон, Ласcіті, Ретімно )
Східна Македонія і Фракія ( Драма, Еврос, о. Тасос, Кавала, Родопи, Ксанті )
Епір ( Арта, Яніна, Превеза, Теспротія)
Іонічні острови ( о. Керкіра ( Корфу), о. Кефалонію, о. Лефкада, о. Закінф ( Закінтос ), о. Ітака )
Північні Егейські острови ( о. Хіос, о. Лесбос, о. Самос )
Пелопоннес ( Аркадія, Арголіда, Корінф, Лаконія, Мессинія, Ахайя, Ілія )
Південні Егейські острови ( Кіклади, Додеканес )
Фессалія ( Кардица, Лариса, Магнісія, Трикала, острова Спорадес )
Західна Греція ( Ахея, Етолія і Акарнанія, Еліда )
Західна Македонія ( Флорина, Гревена, Касторья, Козані )
Агіон Орос - Свята гора Афон - автономний регіон, чернеча держава.


Туризм в Греції

Важливе місце в грецькій економіці займає туризм. У 2007 році Греція прийняла близько 20 мільйонів туристів і увійшла в десятку кращих туристичних напрямків світу . Одними з найпопулярніших туристичних курортів Греції є Іонічні острова , в тому числі Корфу і Закінф , острів Крит , Афінська Рів'єра , п- ов Халкідіки і Пелопоннес , регіон Пієрія , а також Родос , Міконос , Санторіні , Тасос , Самос , Евбея ( Евія ) і Хіос .

Олімп - гори ГрецііГреческая пріродаОтдих в Греції. На пріродеВід з печери ГрецііВодопади Греції - Едесса
З метою забезпечення ідеальних умов відпочинку , а також надання бездоганного сервісу туристам , на всіх курортах Греції успішно функціонують офіси компанії « Музенідіс Тревел » : у містах Салоніки , Афіни , на п- ове Халкідікі і п- ове Пелопоннес , на островах Кріт , Родос , Тасос , Корфу , Закінф , в регіоні Пієрія , в Касторье і на інших курортах.

Про Грецію
Регіональні філії компанії « Музенідіс Тревел » розташовані в Росії , Україні , Білорусі , Казахстані , Молдові , Чехії , Латвії , Сербії , Румунії та в інших країнах.

Валюта
Греція є членом Єврозони з єдиною валютою - євро.
Курси валют ви можете побачити у всіх банках , які приймають іноземну валюту. Власники кредитних карток можуть розплачуватися ними у всіх магазинах / ресторанах / кафе / заправках , а також і знімати з рахунків готівку в усіх банкоматах банків- партнерів на території Греції. Грецькі банки відкриті з понеділка по четвер з 8:00 до 14:30 і в п'ятницю з 8:00 до 13:30 , крім святкових днів.
Обмін валют здійснюється також у спеціальних обмінних пунктах , розташованих в аеропортах і в деяких портах , великих містах і на деяких курортах. Для здійснення обміну валют необхідно мати при собі паспорт.

Дозвілля

Під час вашого перебування в Греції ви дізнаєтеся про все розмаїтті можливостей весело і цікаво провести вільний час. Захоплюючі екскурсії , знамениті визначні пам'ятки , побачити які вважає своїм обов'язком кожен мандрівник . Традиційні ринки , відомі будинки моди , стильні бутіки і магазини , хутряні фабрики , пропонують не тільки шопінг , а й цікаве проведення часу . Центри релаксації , термальні лікувальні джерела , SPA - салони для тих , хто бажає подбати про своє здоров'я і зовнішньому вигляді на відпочинку. Традиційні таверни на березі моря або в горах , фестивалі , кінотеатри ( всі фільми транслюються англійською мовою) і театри з різноманітними програмами , - будьте впевнені , в Греції кожен ваш день буде наповнений новими і незабутніми враженнями !
Про Грецію
Греція , крім іншого , славиться особливо яскравою і багатогранною нічним життям , яка не обмежується лише вихідними на відміну від решти Європи .


Шопінг в Греції

У всіх курортних містах і селищах Греції з 1 травня ( відкриття пляжного сезону) і до середини жовтня магазини і супермаркети працюють без вихідних і до пізньої години . У містах і регіонах , розташованих не на туристичному узбережжі , магазини (за рідкісним винятком ) не працюють по неділях. Деякі невеликі магазинчики і бутіки закриваються на грецьку сієсту ( з 14.30 до 17.00) . Великі супермаркети і мережеві магазини працюють з понеділка по п'ятницю з 08.00 до 21.00 , а в суботу з 08.00 до 20.00.


Клімат

Клімат в Греції середземноморський ; літо спекотне , практично без дощів , зими м'які , часто дощові . Грецький клімат сприяє комфортному відпочинку при будь-якому стані здоров'я в будь-який час року.

1 травня, як правило , відкривається пляжний і купальний сезон на багатьох курортах Греції , де море прогрівається до комфортної температури. При цьому клімат Греції дозволяє комфортно відпочивати на море з середини травня по початок жовтня.

Зими в Греції теплі , температура повітря рідко опускається нижче + 5 С. Середня температура взимку +12 С. У прибережних регіонах сніг випадає доволі рідко , чого не можна сказати про гірських висотах , які майже завжди покриті снігом.
Гарячі Тури
Туреччина

Туреччина

Турееччина (тур. Türkiye), офіційна назва Турецька Республіка (тур. Türkiye Cumhuriyeti) — країна, розташована між Чорним і Середземним морями, межує на сході з Вірменією, Грузією
Туніс

Туніс

Туніс - найменша та східна з країн Магрибу, до якого також належать Алжир, Лівія, Мавріканія і Марокко.
Кіпр

Кіпр

Є багато країн з гарним кліматом, виходом до моря і багатою історією, але є тільки одне місце на землі, де переплелися між собою міфи і реальність, історія і сучасність, минуле і
Болгарія

Болгарія

На різних курортах в Болгарії можна відкрити для себе нові переваги зимового відпочинку і по-справжньому закохатися в нього. Взяти хоча б болгарські гори Родопи , які розташовані неподалік
Об'єднані Арабські Емірати

Об'єднані Арабські Емірати

Об'єднані Арабські Емірати (араб. دولة الإمارات العربية
Єгипет

Єгипет

Єги́пет (араб. مصر‎ Міср/Miṣr), офіційна назва Ара́бська Респу́бліка Єги́пет (араб. جمهورية
всі тури
Рекомендуэмо /   Коментарі
  Болгарія

  Болгарія

  На різних курортах в Болгарії можна відкрити для себе нові переваги зимового відпочинку і по-справжньому закохатися в нього. Взяти хоча б болгарські гори Родопи , які розташовані неподалік від грецької кордону поблизу Егейського моря.
  Шарм-ель-Шейх

  Шарм-ель-Шейх

  Шарм-еш-Шейх - в російській мові вживаються також назви Шарм-ель-Шейх, Шарм-аль-Шейх, Шарм-елі-Шейх і Шарм-аш-Шейх.
  Єгипет

  Єгипет

  Єги́пет (араб. مصر‎ Міср/Miṣr), офіційна назва Ара́бська Респу́бліка Єги́пет (араб. جمهورية مصر العربية‎ Джумхурийят Міср аль-Арабійя} — держава на північному сході Африки та Синайському півострові в
  Грецька кухня

  Грецька кухня

  Греція - це південна країна, а значить, фрукти, різноманітна зелень і овочі, насичені вітамінами і мінералами, маються тут цілий рік. Крім того, практично всі страви грецької кухні готуються з використанням оливкової олії, дуже корисного для нашого організму.
  Відпочинок в Греції

  Відпочинок в Греції

  Чи знаєте ви, в чому полягає секрет грецької життєрадісності? Без сумніву, одна з розгадок полягає в умінні греків відпочивати: від душі, щиро, феєрично і заразливо. Недарма термін «відпочивати по-грецьки» означає стовідсотково успішний, благополучний і різноманітний відпочинок в Греції.