Афіни

10525
Афіни - столиця Греції, нома Аттика і номархії (префектури) Афін. Розташовується в Центральній Греції і є економічним, культурним та адміністративним центром країни.

Столиця Греції носить ім'я богині мудрості. Афіни по праву називають колискою цивілізації Заходу. Протягом багатьох тисячоліть символом цього міста вважається Акрополь - величезний архітектурний історичний комплекс , з безліччю пам'ятників. Головною визначною пам'яткою Акрополя є пагорби Парфенон і Лікабет з церківкою на вершині.
АфіниАфіни

Клімат Афін - субтропічний напівпустинний . Взимку зрідка бувають заморозки , іноді випадає сніг. Літо дуже жарке і посушливе. Скільки-небудь значні опади можуть бути відсутні кілька місяців. Завдяки впливу Середземного моря осінь дуже тривала, а весна настає трохи пізніше.

Афіни , як і більшість древніх міст , ділиться на кілька районів : Старе місто , центральний район , порт Пірей і приміська зона. Населення Афін складає більше 40 % від усього населення Греції.
АфіниАфіни
Головною визначною пам'яткою Афін став величезний куполоподібний стадіон зі скла і сталі. Метро також зазнало змін : нові станції були оформлені , як маленькі музеї , з археологічною виставкою .

Афіни - живий, емоційний місто , втім , як і все населення цієї країни. Велику частину міста краще пройти пішки. Це дозволить ближче познайомитися з древніми пам'ятниками архітектури і новими сучасними спорудами , побачити красу таверн , обплетених виноградом і побувати в атмосфері вуличних ринків .

В Афінах понад 200 музеїв , які можуть викликати інтерес мандрівників . У Національному Археологічному музеї представлені унікальні знахідки древньої цивілізації. У музеї Візантійського мистецтва - найкраща світова колекція мозаїк та ікон , а в музеї Бенаки - експозиції стародавньої зброї , прикрас та китайського фарфору .

Для туристів організовуються екскурсії по старому району Афін , де можна побачити не тільки Парфенон , а й велична будівля грецького Парламенту , королівський парк Заппа з руїнами
Гарячі Тури
Туреччина

Туреччина

Турееччина (тур. Türkiye), офіційна назва Турецька Республіка (тур. Türkiye Cumhuriyeti) — країна, розташована між Чорним і Середземним морями, межує на сході з Вірменією, Грузією
Туніс

Туніс

Туніс - найменша та східна з країн Магрибу, до якого також належать Алжир, Лівія, Мавріканія і Марокко.
Кіпр

Кіпр

Є багато країн з гарним кліматом, виходом до моря і багатою історією, але є тільки одне місце на землі, де переплелися між собою міфи і реальність, історія і сучасність, минуле і
Болгарія

Болгарія

На різних курортах в Болгарії можна відкрити для себе нові переваги зимового відпочинку і по-справжньому закохатися в нього. Взяти хоча б болгарські гори Родопи , які розташовані неподалік
Об'єднані Арабські Емірати

Об'єднані Арабські Емірати

Об'єднані Арабські Емірати (араб. دولة الإمارات العربية
Єгипет

Єгипет

Єги́пет (араб. مصر‎ Міср/Miṣr), офіційна назва Ара́бська Респу́бліка Єги́пет (араб. جمهورية
всі тури
Рекомендуэмо /   Коментарі
  Салоніки

  Салоніки

  Найгарніше давне місто - порт Салоніки - друге за величиною місто Греції, її науковий і культурний центр, розкинувся на березі мальовничої затоки Терміакос.
  Родос

  Родос

  Родос - найбільший з Додеканеськіх островів, що займають перше місце в Греції за кількістю сонячних днів у році. Згідно античного міфу, бог сонця Геліос побачив цей острів і назвав його ім'ям своєї дружини - прекрасної німфи Роди.
  Болгарія

  Болгарія

  На різних курортах в Болгарії можна відкрити для себе нові переваги зимового відпочинку і по-справжньому закохатися в нього. Взяти хоча б болгарські гори Родопи , які розташовані неподалік від грецької кордону поблизу Егейського моря.
  Об'єднані Арабські Емірати

  Об'єднані Арабські Емірати

  Об'єднані Арабські Емірати (араб. دولة الإمارات العربية المتحدة‎), (ОАЕ) федерація семи еміратів Абу-Дабі, Дубай, Шарджа, Аджман, Умм-ель-Кайвайн, Катару Ель-Фуджайра і Рас-ель-Хайма; знаходяться в
  Про Грецію

  Про Грецію

  Греція - справжній рай з розвиненою туристичною інфраструктурою, країна, наділена м'яким кліматом, дивовижною красою природи, чудовими ландшафтами, що включають кристально чисті моря, зелені гори і прекрасні пляжі.