Халкідікі

3225
Халкідікі, півострів нагадує своєю формою тризуб, де розташований у північній частині Егейського моря. Три його «вила» - півострова - це Кассандра, Ситонія і Агіон-Орос (Афон). На відміну від південних островів, Халкідікі потопають в яскравій зелені навіть у розпал літа. Курорт в цілому пропонує спокійний і комфортний відпочинок, в тому числі - сімейний. Тут є готелі всіх категорій: від п'ять свезд до дешевших апартаментів.
ХалкідікіХалкідікі
ХалкідікіХалкідікі
Курортний сезон триває з травня по вересень включно. Середня температура повітря +28 .. +30 ° C. Самі жаркі місяці - липень і серпень (спека доходить до +35 ° C). Клімат протягом усього літа сухий , тому спека переноситься дуже легко. Півострів добре захищений від вітрів гірськими масивами , тому море досить спокійне і дуже добре прогрівається. Середня температура води в літній час +24 .. +26 ° С.

ХалкідікіХалкідікі
Пляжі , як і у всій решті Греції , муніципальні - пісок і пісок з дрібною галькою. Скрізь є широкий вибір різних видів водного спорту і активного відпочинку. Крім того , на півострові залишилося ще чимало диких незайманих пляжів у відокремлених красивих бухтах.
Гарячі Тури
Туреччина

Туреччина

Турееччина (тур. Türkiye), офіційна назва Турецька Республіка (тур. Türkiye Cumhuriyeti) — країна, розташована між Чорним і Середземним морями, межує на сході з Вірменією, Грузією
Туніс

Туніс

Туніс - найменша та східна з країн Магрибу, до якого також належать Алжир, Лівія, Мавріканія і Марокко.
Кіпр

Кіпр

Є багато країн з гарним кліматом, виходом до моря і багатою історією, але є тільки одне місце на землі, де переплелися між собою міфи і реальність, історія і сучасність, минуле і
Болгарія

Болгарія

На різних курортах в Болгарії можна відкрити для себе нові переваги зимового відпочинку і по-справжньому закохатися в нього. Взяти хоча б болгарські гори Родопи , які розташовані неподалік
Об'єднані Арабські Емірати

Об'єднані Арабські Емірати

Об'єднані Арабські Емірати (араб. دولة الإمارات العربية
Єгипет

Єгипет

Єги́пет (араб. مصر‎ Міср/Miṣr), офіційна назва Ара́бська Респу́бліка Єги́пет (араб. جمهورية
всі тури
Рекомендуэмо /   Коментарі
  Болгарія

  Болгарія

  На різних курортах в Болгарії можна відкрити для себе нові переваги зимового відпочинку і по-справжньому закохатися в нього. Взяти хоча б болгарські гори Родопи , які розташовані неподалік від грецької кордону поблизу Егейського моря.
  Хургада

  Хургада

  Хургада - місто в Єгипті і туристичний центр на Червоному морі. Розташований на західному узбережжі Червоного моря, на 500 км на південний схід Каіра.кальян.
  Шарм-ель-Шейх

  Шарм-ель-Шейх

  Шарм-еш-Шейх - в російській мові вживаються також назви Шарм-ель-Шейх, Шарм-аль-Шейх, Шарм-елі-Шейх і Шарм-аш-Шейх.
  Відпочинок в Греції

  Відпочинок в Греції

  Чи знаєте ви, в чому полягає секрет грецької життєрадісності? Без сумніву, одна з розгадок полягає в умінні греків відпочивати: від душі, щиро, феєрично і заразливо. Недарма термін «відпочивати по-грецьки» означає стовідсотково успішний, благополучний і різноманітний відпочинок в Греції.
  Про Грецію

  Про Грецію

  Греція - справжній рай з розвиненою туристичною інфраструктурою, країна, наділена м'яким кліматом, дивовижною красою природи, чудовими ландшафтами, що включають кристально чисті моря, зелені гори і прекрасні пляжі.