Салоніки

3333
Найгарніше давне місто - порт Салоніки - друге за величиною місто Греції, її науковий і культурний центр, розкинувся на березі мальовничої затоки Терміакос.

Більш ніж двадцять три століття місто Салоніки (або Фессалоніки ) носить жіноче ім'я - ім'я дочки Філіпа II , який переміг фессалійців ( Фессалоніки в перекладі з грецької - « перемога над Фессалією » ) , і дружини засновника міста , македонського царя Кассандра , який в 315 році до н.е. об'єднав двадцять шість населених пунктів, розташованих біля термічної затоки , з метою заснувати нову столицю Македонії. Майже відразу після будівництва Салоніки були обнесені кріпосними стінами. За 58 років до народження Христа в Солуні жив римський оратор Цицерон , і саме тут вперше апостол Павло проповідував християнство в 50 році нової ери.

СалонікиСалоніки
СалонікиСалоніки

З 305 року нової ери місто стає резиденцією Кесаря ​​і Августа Галерія , який прикрасив місто знаменитими будівлями : Тріумфальною аркою , Палацом в районі іподрому , Круглим мавзолеєм і Ротондою , яка пізніше стала християнським храмом. Зручне геополітичне положення міста робило його ласим шматочком для багатьох завойовників. Фортечні стіни Салоников бачили нашестя кельтів , нормандцев , болгар , монголів , арабів. За свою 23 -х вікову історію Салоніки були свідками слави македонців , сили Риму , блиску і величі Візантії. Пережив місто й турецьке панування , яке тривало майже п'ять століть ( 1430- 1912гг . ) .
СалонікиСалоніки
У цей час були зруйновані дві з чотирьох фортечних стін , перебудовані в мечеті багато візантійські храми.В 1869 під впливом численних повстань і тиском Європи турки змушені були припинити існування моторошної в'язниці під назвою « Кривава вежа» . Будівля була перефарбовано в білий колір - так з'явилася на світ Біла вежа , символ Салоников . 26 жовтня 1913 Салоніки отримали незалежність і возз'єдналися з Грецією. Однак в 1917 р. при катастрофічному пожежу було повністю зруйновано центр Салоніків , а разом з ним - і велика частина грецького спадщини міста .
СалонікиСалоніки
Сьогодні ж Салоніки зберігають приголомшливе історичне і архітектурна спадщина світового значення : численні пам'ятники, музеї , мальовничі вулички , площі , оточені старовинними будівлями , нагадують вишукані ілюстрації , зійшли зі сторінок історичних книг. Але не тільки це приваблює в Салоніки мільйони туристів з усього світу - тут є все для прекрасного відпочинку - чудова природа , просторі пляжі , комфортабельні готелі , достаток всіляких ресторанів , кафе , барів , нічних клубів і магазинів , розваги на будь-який смак , і, звичайно , блакитне Егейське море , ласкаве сонце і тепле гостинність Греції.
Гарячі Тури
Туреччина

Туреччина

Турееччина (тур. Türkiye), офіційна назва Турецька Республіка (тур. Türkiye Cumhuriyeti) — країна, розташована між Чорним і Середземним морями, межує на сході з Вірменією, Грузією
Туніс

Туніс

Туніс - найменша та східна з країн Магрибу, до якого також належать Алжир, Лівія, Мавріканія і Марокко.
Кіпр

Кіпр

Є багато країн з гарним кліматом, виходом до моря і багатою історією, але є тільки одне місце на землі, де переплелися між собою міфи і реальність, історія і сучасність, минуле і
Болгарія

Болгарія

На різних курортах в Болгарії можна відкрити для себе нові переваги зимового відпочинку і по-справжньому закохатися в нього. Взяти хоча б болгарські гори Родопи , які розташовані неподалік
Об'єднані Арабські Емірати

Об'єднані Арабські Емірати

Об'єднані Арабські Емірати (араб. دولة الإمارات العربية
Єгипет

Єгипет

Єги́пет (араб. مصر‎ Міср/Miṣr), офіційна назва Ара́бська Респу́бліка Єги́пет (араб. جمهورية
всі тури
Рекомендуэмо /   Коментарі
  Родос

  Родос

  Родос - найбільший з Додеканеськіх островів, що займають перше місце в Греції за кількістю сонячних днів у році. Згідно античного міфу, бог сонця Геліос побачив цей острів і назвав його ім'ям своєї дружини - прекрасної німфи Роди.
  Дубай

  Дубай

  Дубай - найбільше місто Об'єднаних Арабських Еміратів Історія сучасного Дубая починається в 1830-х роках. У той час члени племені лазні-яс під проводом правлячої сім'ї Мактумів заснували маленьку рибальське село на півострові Шиндага в гирлі Перської затоки.
  Хургада

  Хургада

  Хургада - місто в Єгипті і туристичний центр на Червоному морі. Розташований на західному узбережжі Червоного моря, на 500 км на південний схід Каіра.кальян.
  Єгипет

  Єгипет

  Єги́пет (араб. مصر‎ Міср/Miṣr), офіційна назва Ара́бська Респу́бліка Єги́пет (араб. جمهورية مصر العربية‎ Джумхурийят Міср аль-Арабійя} — держава на північному сході Африки та Синайському півострові в
  Про Грецію

  Про Грецію

  Греція - справжній рай з розвиненою туристичною інфраструктурою, країна, наділена м'яким кліматом, дивовижною красою природи, чудовими ландшафтами, що включають кристально чисті моря, зелені гори і прекрасні пляжі.