Родос

4113
Родос - найбільший з Додеканеськіх островів, що займають перше місце в Греції за кількістю сонячних днів у році. Згідно античного міфу, бог сонця Геліос побачив цей острів і назвав його ім'ям своєї дружини - прекрасної німфи Роди. - найбільший з Додеканеськіх островів, що займають перше місце в Греції за кількістю сонячних днів у році. Згідно античного міфу, бог сонця Геліос побачив цей острів і назвав його ім'ям своєї дружини - прекрасної німфи Роди.

Родос - чудове місце для відпочинку , недарма назване перлиною Середземномор'я. Тут вас чекають пляжі і скелясті бухти , дивно красиві гори і зелені рівнини з білими острівцями сіл на схилах . Тут яскраве сонце і ласкаве море , безліч яскравих квітів і зелені , театри і картинна галерея з творами відомих художників Нової Греції. На Родосі чудові готелі і всі умови для незабутнього , яскравого , цікавого відпочинку , а чудовий м'який клімат дозволяє відпочивати на Родосі протягом усього року.

Острів Родос - найбільший з островів, що входять в грецький архіпелаг Додеканес , розташований в південно -східній частині Егейського моря , біля південно -західного узбережжя Туреччини. Родос , як і ряд інших Додеканеські островів , піднявся над поверхнею моря в результаті сейсмічної діяльності у далекому минулому. Розташований південніше більшості грецьких островів , Родос відрізняється найсприятливішим м'яким кліматом.

Через рясний сонця ( 300 сонячних днів у році) і вологості острів покритий буйною рослинністю. Узбережжя Родосу рясніє живописними бухтами і лагунами , а гори і пагорби створюють неповторний ландшафт.

Столиця - місто Родос , розташований в північній частині острова.
РодосРодос

Цікаві моменти історії Родосу

Перебуваючи на перехресті шляхів між Сходом і Заходом , Родос пережив дуже багату і бурхливу історію.

Згідно з археологічними даними, населення на Родосі з'явилося три тисячі років до н.е. в часи неоліту. З 1550 р. до н.е , коли Родос вперше з'явився на історичній сцені , ним володіли , то вихідці з Криту , то греки - ахейці , то войовничі дорійці . Родос перебував то під впливом Афін , то Спарти , поки активну роль не стала грати Македонія . На честь перемоги над сином сирійського царя Антігона Деметрієм і на знак подяки богам жителі острова спорудили велетенську статую Геліоса - знаменитий " Колос Родоський " - одне з семи чудес світу. Це був період небувалого розквіту острова.

До кінця 3 століття до н.е. Рим все відчутніше втручався у справи Греції. Згубним для Родосу було правління Касія , який , захопивши острів , зрадив смерті багатьох філософів і діячів мистецтва , зруйнував сам місто Родос з небувалою жорстокістю і вивіз у Рим більш 3000 шедеврів мистецтва.

У XII столітті Родос захопили лицарі Ордена Св. Іоанна , і з тих пір він відомий як " острів хрестоносців " . Сліди їх перебування до цих пір можна зустріти в Старому місті , де гості острова можуть ознайомитися з пам'ятниками середньовіччя.

Пам'ятки - що варто відвідати

Головна визначна пам'ятка столиці острова - порт Мандраки . За переказами , саме тут стояв знаменитий Колос Родоський , одне з семи чудес світу стародавнього світу . Він був зображений у вигляді атлетично складеного юнака з луком за спиною і чашею у високо піднятій руці. Ця статуя не збереглася. Тепер тут на колонах стоять дві бронзові статуї оленів , що є емблемою сучасного Родосу. Однак зображення Колоса Родоського на острові можна побачити всюди : на марках , листівках , старовинних гравюрах . У сувенірних крамницях можна купити мініатюрні статуетки Колоса Родоського .

Одна з найбільш захоплюючих екскурсій на Родосі - екскурсія по старому місту , оточеному середньовічними фортечними стінами. Ви побачите що перетинає місто вулицю Лицарів Іонітів , палац великих магістрів , вежу Іппотонов .

Легендарний Ліндос розташований в 55 км . На південь від м. Родос. На вершині крутої скелі - величний Акрополь з руїнами храму Афіни Ліндосской , історія якого налічує 3500 років.
РодосРодос

Відпочинок - чим зайнятися на острові Родос

На Родосі вас чекає європейський рівень сервісу , велика кількість ресторанів з грецькою кухнею , вар'єте , казино , нічні клуби. Фаліракі - найпопулярніший центр туризму. Він відомий своїми готелями , розташованими прямо на піщаних пляжах , і різноманітністю розваг - як вдень , так і вночі , Життя там кипить без зупинки 24 години на добу Відпочинок в Каліф - селі недалеко від Фаліракі - це чудові пляжі в обрамленні хвойного лісу , мінеральні джерела - терми.

Тут ви проведете час у спокої і самоті , насолоджуючись красою природи і тишею. Любителям спорту Родос надає можливості для гри в гольф , теніс , волейбол , а також для морських видів спорту , таких як віндсерфінг , підводне плавання , швидкісні гонки на катерах.
Гарячі Тури
Туреччина

Туреччина

Турееччина (тур. Türkiye), офіційна назва Турецька Республіка (тур. Türkiye Cumhuriyeti) — країна, розташована між Чорним і Середземним морями, межує на сході з Вірменією, Грузією
Туніс

Туніс

Туніс - найменша та східна з країн Магрибу, до якого також належать Алжир, Лівія, Мавріканія і Марокко.
Кіпр

Кіпр

Є багато країн з гарним кліматом, виходом до моря і багатою історією, але є тільки одне місце на землі, де переплелися між собою міфи і реальність, історія і сучасність, минуле і
Болгарія

Болгарія

На різних курортах в Болгарії можна відкрити для себе нові переваги зимового відпочинку і по-справжньому закохатися в нього. Взяти хоча б болгарські гори Родопи , які розташовані неподалік
Об'єднані Арабські Емірати

Об'єднані Арабські Емірати

Об'єднані Арабські Емірати (араб. دولة الإمارات العربية
Єгипет

Єгипет

Єги́пет (араб. مصر‎ Міср/Miṣr), офіційна назва Ара́бська Респу́бліка Єги́пет (араб. جمهورية
всі тури
Рекомендуэмо /   Коментарі
  Кіпр

  Кіпр

  Є багато країн з гарним кліматом, виходом до моря і багатою історією, але є тільки одне місце на землі, де переплелися між собою міфи і реальність, історія і сучасність, минуле і сьогодення, де казкова природа і дивовижні пейзажі абсолютно не зіпсовані людьми, а готелі гармонійно вписалися в ландшафт
  Шарм-ель-Шейх

  Шарм-ель-Шейх

  Шарм-еш-Шейх - в російській мові вживаються також назви Шарм-ель-Шейх, Шарм-аль-Шейх, Шарм-елі-Шейх і Шарм-аш-Шейх.
  Грецька кухня

  Грецька кухня

  Греція - це південна країна, а значить, фрукти, різноманітна зелень і овочі, насичені вітамінами і мінералами, маються тут цілий рік. Крім того, практично всі страви грецької кухні готуються з використанням оливкової олії, дуже корисного для нашого організму.
  Відпочинок в Греції

  Відпочинок в Греції

  Чи знаєте ви, в чому полягає секрет грецької життєрадісності? Без сумніву, одна з розгадок полягає в умінні греків відпочивати: від душі, щиро, феєрично і заразливо. Недарма термін «відпочивати по-грецьки» означає стовідсотково успішний, благополучний і різноманітний відпочинок в Греції.
  Про Грецію

  Про Грецію

  Греція - справжній рай з розвиненою туристичною інфраструктурою, країна, наділена м'яким кліматом, дивовижною красою природи, чудовими ландшафтами, що включають кристально чисті моря, зелені гори і прекрасні пляжі.