Сонячний берег

1940
Сонячний берегСонячний берег
Райський куточок для відпочинку, курортний комплекс Сонячний Берег, це затока у формі півкола, зі сходу відкритий для для літнього бризу і ласкавих хвиль. Він розташований в 35 киллометрах від аеропорту міста Бургас.

Пляжна смуга протяжністю 8 км із золотисто -жовтим дрібним піском і з пологим морським дном ідеально підходить для відпочинку з дітьми. Клімат на курорті помірний - з травня по жовтень близько 1700 сонячних годин. Середня температура повітря влітку - 28С ; води - 25С . За останні 2 роки іфраструктури на курорті змінилася.

Сонячний берегСонячний берег
Сонячний берегСонячний берег

Побудованих багато нових готелів , ресторанів , барів. магазинів , аквапарк. Ресторани з живою музикою і танцями зроблять ваш відпочинок різноманітним і веселим , а ціни приємно здивують. Міні-поїзд доставить вас в будь-яку точку курорту.

Любителі активного відпочинку зможуть зайнятися водними видами спорту , тенісом , верховою їздою , а на пляжі є багато водних атракціонів - "банан" , веслування , парасейлинг , гідроцикли , водні лижі , серфінг . Курорту "Сонячний берег" присуджена міжнародна нагорода - " Синій прапор " .

Сонячний Берег - відмінне місце для сімейного відпочинку. Численні дитячі садки з чуйним і уважним персоналом , дитячі майданчики , басейни , водні гірки , куточки для ігор та розваг - все це в розпорядженні маленьких мандрівників !
Гарячі Тури
Туреччина

Туреччина

Турееччина (тур. Türkiye), офіційна назва Турецька Республіка (тур. Türkiye Cumhuriyeti) — країна, розташована між Чорним і Середземним морями, межує на сході з Вірменією, Грузією
Туніс

Туніс

Туніс - найменша та східна з країн Магрибу, до якого також належать Алжир, Лівія, Мавріканія і Марокко.
Кіпр

Кіпр

Є багато країн з гарним кліматом, виходом до моря і багатою історією, але є тільки одне місце на землі, де переплелися між собою міфи і реальність, історія і сучасність, минуле і
Болгарія

Болгарія

На різних курортах в Болгарії можна відкрити для себе нові переваги зимового відпочинку і по-справжньому закохатися в нього. Взяти хоча б болгарські гори Родопи , які розташовані неподалік
Об'єднані Арабські Емірати

Об'єднані Арабські Емірати

Об'єднані Арабські Емірати (араб. دولة الإمارات العربية
Єгипет

Єгипет

Єги́пет (араб. مصر‎ Міср/Miṣr), офіційна назва Ара́бська Респу́бліка Єги́пет (араб. جمهورية
всі тури
Рекомендуэмо /   Коментарі
  Болгарія

  Болгарія

  На різних курортах в Болгарії можна відкрити для себе нові переваги зимового відпочинку і по-справжньому закохатися в нього. Взяти хоча б болгарські гори Родопи , які розташовані неподалік від грецької кордону поблизу Егейського моря.
  Дубай

  Дубай

  Дубай - найбільше місто Об'єднаних Арабських Еміратів Історія сучасного Дубая починається в 1830-х роках. У той час члени племені лазні-яс під проводом правлячої сім'ї Мактумів заснували маленьку рибальське село на півострові Шиндага в гирлі Перської затоки.
  Об'єднані Арабські Емірати

  Об'єднані Арабські Емірати

  Об'єднані Арабські Емірати (араб. دولة الإمارات العربية المتحدة‎), (ОАЕ) федерація семи еміратів Абу-Дабі, Дубай, Шарджа, Аджман, Умм-ель-Кайвайн, Катару Ель-Фуджайра і Рас-ель-Хайма; знаходяться в
  Хургада

  Хургада

  Хургада - місто в Єгипті і туристичний центр на Червоному морі. Розташований на західному узбережжі Червоного моря, на 500 км на південний схід Каіра.кальян.
  Шарм-ель-Шейх

  Шарм-ель-Шейх

  Шарм-еш-Шейх - в російській мові вживаються також назви Шарм-ель-Шейх, Шарм-аль-Шейх, Шарм-елі-Шейх і Шарм-аш-Шейх.